PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Chrystusa Króla 25 listopada 2018 r.

chrystus krol2Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata jest patronalnym świętem warszawskiej prowincji pallotynów.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 15.30 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej zapraszamy na spotkanie poniedziałek, 26 listopada o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Klub „Donum Vitae" zaprasza na akcję honorowego oddawania krwi. Odbędzie się ona we wtorek, 27 listopada w godzinach 9.00 – 11.00 na parkingu przy starostwie powiatowym.

Na spotkanie grupy „Dzieci Maryi" zapraszamy w najbliższą sobotę o godz. 11.00 do domu parafialnego.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi oprawimy o godz. 18.00.

W sobotę o godz. 17.00 zapraszamy na wykład pt. „Wprowadzenie do liturgii w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego, cz. 1". Zajęcia poprowadzi ks. Franciszek Gomułczak SAC. W programie: teologia Mszy Św., nauka deklamacji, przygotowanie do upiększania liturgii śpiewem. Spotkanie ma charakter otwarty dla wszystkich chętnych i odbędzie się w sali wykładowej w seminarium. Najbliższa Msza w nadzwyczajnej formie będzie odprawiona w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 14.30. Celebransem będzie ks. Michał Gałus.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy liturgiczny okres adwentu.

Członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama