PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Adwentu 09 grudnia 2018 r.

janchrzciciel13Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone medaliki.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dzieci zapraszamy na roraty w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu we wtorek i w sobotę o godz. 7.00.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.30 w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich chętnych. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je dla nas ks. Mariusz Marszałek – pallotyn ze wspólnoty w Ząbkowicach Śląskich. Rekolekcje trwać będą do środy włącznie. W niedzielę nauki na wszystkich Mszach Św.; dalszy plan podamy za tydzień.

W przyszłą niedzielę w imieniu ks. Rektora zapraszamy na koncert pt. „Drogi do Niepodległej". Wystąpią artyści Teatru Wielkiego Opery Narodowej, Polskiej Opery Królewskiej, Teatru Muzycznego w Lublinie. Koncert odbędzie się po wieczornej Mszy Św. w sali teatralnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy w ramach Gwiazdki Świątecznej dokonali już wpłat na remont dachu w domu dziecka w Rudniku nas Sanem. Gwiazdki nadal są dostępne na tablicy. Wpłat można dokonywać też poprzez pomagam.pl.

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci do Świętej Katarzyny w Górach Świętokrzyskich w terminie 28.01 – 03.02. Zapisy i szczegóły u ks. Mariusza.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama