Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Zwykłą 27 stycznia 2019 r.

ofiarowanie7Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 15.30 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Jutro grupa dzieci z naszej parafii wyjeżdża na ferie do Świętej Katarzyny w Górach Świętokrzyskich. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, by ten czas przeżyli owocnie i bezpiecznie.

Dziękujemy serdecznie za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na tacę. Na remont seminarium zebraliśmy 6.402 PLN.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Komunię świętą dla chorych ks. proboszcz przyniesie w piątek od godz. 7.30. Ks. wikary swoich chorych odwiedzi z komunią w następny piątek, 8 lutego od godz. 7.30. Ze względu na ferie szkolne nie będzie dodatkowej Mszy i spowiedzi dla dzieci. Spowiedź dla wszystkich od godz. 18.00.

W sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Ten dzień jest obchodzony również jako dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. w naszej świątyni odprawiać będziemy o godz. 7.00, 9.00 (z odnowieniem konsekracji) i o 18.30. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy tego dnia o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.