Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla 21 listopada 2010 r.

CR1Obchodzimy dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów. Kazania podczas Mszy Świętych głosi ks. Marcin Gontarz SAC z Lublina.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po Mszy Św. wieczornej.

Zachęcamy do udziału w wyborach samorządowych. Oddając swój głos kierujmy się dobrem wspólnym i bierzmy pod uwagę wartości, za którymi opowiadają się poszczególni kandydaci.

Na rzecz Kościoła prześladowanego w Iraku zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2.165 PLN. Pieniądze zostały już wpłacone na konto fundacji „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się jutro o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Zapraszamy na próbę scholi dziecięcej w piątek o godz. 16.45 w Szkole Podstawowej nr 2.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 14.00. Spotkanie lektorów w sobotę o 15.00.

Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy w Kościele liturgiczny okres Adwentu.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech w naszych sercach, rodzinach i wspólnotach panuje Pokój, który przynosi nam Chrystus – Król.