PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą 03 lutego 2019 r.

jezus w synagodze2Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca" działająca przy naszej parafii rozprowadzać będzie w przyszłą niedzielę po Mszach Św. o godz. 10.30, 12.00 i 18.00 książki i płyty związane z rozwojem życia duchowego oraz budowaniem głębokiej relacji z Bogiem. Książki pisane są przez założycieli i prowadzących wspólnotę m.in. ks. Krzysztofa Kralkę SAC. Zachęcamy do nabywania tych publikacji a przez to wspieranie dzieł ewangelizacyjnych prowadzonych przez Wspólnotę.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama