PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 10 lutego 2019 r.

dzienchorych1Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy o godz. 10.30 do kościoła na modlitwę różańcową a o 11.00 na Mszę Św. podczas której osoby chore będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia chorych.

Wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca" działająca przy naszej parafii rozprowadza dziś po Mszach Św. o godz. 10.30, 12.00 i 18.00 książki i płyty związane z rozwojem życia duchowego oraz budowaniem głębokiej relacji z Bogiem. Zachęcamy do nabywania tych publikacji by przez to wspierać również dzieła ewangelizacyjne prowadzone przez Wspólnotę.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i och rodziców będzie odprawona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone modlitewniki.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama