PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siódmą Niedzielę Zwykłą - 24 lutego 2019 r.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Scena Ołtarzew zaprasza wszystkie małe i duże dzieci na koncert zespołu Notabene pt. „Pióra czy Kolce”, który odbędzie się dziś o g. 16.00 w Sali Teatralnej.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona dziś o godz. 14:30 w kościele.

Po Mszy Świętej będą stali alumni przy wyjściu z kościoła z puszkami, zebrane ofiary będą przeznaczona na remont seminarium (zwłaszcza na windę, która będzie pomagała także dostać się do kościoła).

Zbliżają się imieniny naszego Rektora, ks. dr hab. Mirosława Mejznera. Imieninowa Msza św. będzie odprawiona w kościele seminaryjno-parafialnym 25 lutego o godz. 18.30, natomiast o godz. 19.30 w auli im. bł. ks. Józefa Jankowskiego będzie miał miejsce recital przygotowany przez Solenizanta. Zapraszamy Parafian, gości do uczestnictwa w tej uroczystości i ogarnięcia modlitwą Księdza Rektora. Jego życzeniem jest, aby ewentualne imieninowe prezenty zamienić na ofiarę na rzecz Seminarium, które w tym roku przechodzi „remont stulecia”.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych z Komunią Św. odwiedzę w piątek od godz. 7.30.  W piątek Msza Św. dla dzieci o godz. 16.45, pół godziny przed Mszą Świętą będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Klerycy Ołtarzewskiego seminarium wraz z Burmistrzem miasta i gminy Ożarów Mazowiecki zapraszają na X MISTRZOSTWA POLSKI WYŻSZYCH SEMINARIÓW DUCHOWNYCH W KOSZYKÓWCE. Turniej zostanie rozegrany w najbliższą sobotę (2 marca) na Hali Widowiskowo- sportowej w Kręczkach, w godzinach 9:30- 17:00. Zapraszamy do wspierania pallotyńskiej drużyny, która stanie do obrony mistrzowskiego tytułu. Wstęp wolny.
2 marca (Sobota) - dzień otwarty w Szkole Podstawowej im. Wincentego Pallottiego w Ożarowie Mazowieckim. Szczegóły na ulotkach, które będą rozdawane przed Kościołem.


 Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów. Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama