PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Ósmą Niedzielę Zwykłą - 3 marca 2019 r.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą w naszym kościele odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i o 18.30.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.00, dla dorosłych o 18.00, dla młodzieży w tym przygotowującej się do bierzmowania o 19.15, Kandydaci do bierzmowania po drodze krzyżowej podchodzą do swoich opiekunów grup. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

We wszystkie dni Wielkiego Postu w wyznaczonych kościołach warszawskich będą odbywały się nabożeństwa stacyjne. Przez cały dzień można będzie tam skorzystać z sakramentu pokuty, wziąć udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach. Harmonogram kościołów stacyjnych jest podany na plakacie w holu przy furcie.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona 08.03.2019 w Piątek o godz. 20:00 w kościele.
Zapraszamy dzieci w sobotę na dzień otwarty tzw. „Dniowanie” od g. 11.00 do 16.00 do Domu Parafialnego. W programie modlitwa, spotkanie wprowadzające w tematykę Wielkiego Postu oraz gry i zabawy.
Odbiór strojów komunijnych w przyszłą Sobotę o g. 17.00 w domu parafialnym.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie za tydzień w Niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.


 Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów. Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama