Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Postu 10 marca 2019 r.

kuszenie7Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.15, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych i młodzieży o 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 15.30 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Dziś w naszej parafii swoje praktyki pastoralno-katechetyczne rozpoczął dk. Dominik Gaładyk SAC. Otoczmy go życzliwością i modlitwą, by dobrze przeżył ten etap swojego przygotowania do święceń kapłańskich.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w następny poniedziałek, 18 marca o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę, 17 marca naszym gościem będzie Robert Kościuszko - mąż, ojciec i powieściopisarz. Po Mszach Św. będzie zachęcał rodziców do przekazywania wiary dzieciom, a ich pociechy do czytania ciekawych historii biblijnych. Pan Robert zaprezentuje swe ewangelizacyjne powieści przygodowe oraz gry planszowe. Po Mszy Św. o godz. 10.30 odbędzie się półgodzinny wykład zatytułowany „Misja Ojciec". W tym czasie będzie zapewniona opieka dla dzieci. Zapraszamy na wykład rodziców, a szczególnie ojców.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech podejmowane praktyki pokutne umocnią naszego ducha do walki z grzechem.