PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Postu 17 marca 2019 r.

przemienienie12Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.15, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 18 marca o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W wtorek przypada uroczystość św. Józefa. Msze Św. w naszej świątyni będą odprawiane o godz. 7.00, 12.00 i 18.30.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 14.30 w kościele.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. prowadzona będzie zbiórka ofiar na remont Seminarium.

Dziś gości wśród nas Robert Kościuszko - mąż, ojciec i powieściopisarz. Po Mszach Św. będzie zachęcał rodziców do przekazywania wiary dzieciom, a ich pociechy do czytania ciekawych historii biblijnych. Pan Robert zaprezentuje swe ewangelizacyjne powieści przygodowe oraz gry planszowe. Po Mszy Św. o godz. 10.30 odbędzie się półgodzinny wykład zatytułowany „Misja Ojciec". W tym czasie zapewniona będzie opieka dla dzieci. Zapraszamy na wykład rodziców, a szczególnie ojców.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Przemieniajmy nasze serca przez modlitwę, post i uczynki miłosierdzia.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama