PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Postu 31 marca 2019 r.

synmanotr4Rozpoczęliśmy dziś parafialne rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je dla nas ks. Krzysztof Biernat – pallotyn. Dziś nauki rekolekcyjne podczas wszystkich Mszy Św. Dalszy plan rekolekcji dostępny jest na plakatach i na stronie internetowej.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.15, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Komunię świętą przyniesiemy dla chorych w piątek od godz. 7.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.15, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.45, dla dorosłych o 18.00 i dla młodzieży o 19.15.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona w piątek o godz. 20.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby do tej wspólnoty dołączyć odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w następny poniedziałek, 8 kwietnia o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na remont seminarium. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na ten cel 4.598 PLN i 500 rubli.

„Scena Ołtarzew" zaprasza dziś na projekcję filmu „Po drugiej stronie życia". Film opowiada o wypadku Andrzeja Duffeka, jego pobycie w zaświatach, powrocie do życia oraz potędze siły modlitwy. Po filmie zapraszamy na spotkanie z reżyserem – Jarosławem Mańką. Projekcja rozpocznie się o godz. 19.00 w sali teatralnej.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Przemieniajmy nasze serca przez modlitwę, post i uczynki miłosierdzia.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama