PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Adwentu 28 listopada 2010 r.

adwent1Rozpoczynamy dziś liturgiczny okres Adwentu – czas oczekiwania na przyjście Chrystusa w chwale a także czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

Msze Św. „roratnie” ku czci Matki Bożej będziemy odprawiać w poniedziałki i czwartki o godz. 7.00, w soboty o 18.30. Roraty dla dzieci będą we wtorki i czwartki o godz. 16.00.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Dzieci zapraszamy na spowiedź w piątek od godz. 15.30 i na Mszę św. o godz. 16.00. Spowiedź dorosłych od godz. 18.00. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 7.30. Nabożeństwo I soboty o godz. 18.00.

W sobotę, 4 grudnia dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się spotkanie ewangelizacyjne. Rozpoczynamy o godz. 14.30 w kaplicy domu rekolekcyjnego przy Seminarium. Spotkanie trwać będzie do godz. 20.30.

Z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski, w przyszłą niedzielę – 5 grudnia 2010 r. obchodzić będziemy: Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Tegorocznym hasłem Dnia modlitw będzie: "W komunii z Bogiem".

W przyszłą niedzielę dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców odprawiona będzie Msza Św. o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone medaliki.Po Mszy Św. odbędzie się katecheza dla rodziców.

Na wniosek dyrektora Caritas Archidiecezji Warszawskiej prowadzona jest zbiórka „starych złotych” - banknotów i monet sprzed denominacji. Te pieniądze jeszcze tylko do końca tego roku można wymienić w NBP. W ten sposób możemy wesprzeć program pomocy dzieciom „Skrzydła”. Pieniądze można przynosić do domu parafialnego lub składać w furcie.

Od przyszłej niedzieli można będzie po Mszach Św. zaopatrzyć się w opłatki i świece „Caritas”.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech nam pomaga być czujnym i nie przegapić przychodzącego Pana.

Duszpasterze
wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama