PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Postu 07 kwietnia 2019 r.

jezus i jawnogrzZapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.15, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby do tej wspólnoty dołączyć odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w poniedziałek, 8 kwietnia o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Na Drogę Krzyżową po ulicach naszej parafii zapraszamy w najbliższą sobotę. Nabożeństwo rozpoczniemy w kościele po wieczornej Mszy Św. Prosimy zabrać ze sobą świece bądź znicze. W piątek droga krzyżowa dla wszystkich o godz. 18.00.

Za tydzień obchodzić będziemy niedzielę palmową. Palmy do poświęcenia można będzie nabyć przed Mszą Św. u dzieci i młodzieży z grup parafialnych.

Ofiary na dekorację Bożego Grobu można składać do skarbonki przy wejściu do kościoła.

W imieniu ks. Krzysztofa Biernata SAC przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone podczas rekolekcji ofiary. Na potrzeby pallotyńskiej wspólnoty z Warszawy na ul. Pszczyńskiej ks. Krzysztof zebrał 4.031 PLN.

Niedawno do kin wszedł film o św. Faustynie pt. „Miłość i Miłosierdzie". Udało nam się już uzyskać licencję na projekcję tego filmu na Scenie Ołtarzew. Film wyświetlony będzie w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 19.00. Bilety w cenie 20 PLN będą wkrótce dostępne w furcie seminarium.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Krzysztof Majewski, kawaler z par. tutejszej i Małgorzata Teresa Młynarczyk, panna z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Łęczycy
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Przemieniajmy nasze serca przez modlitwę, post i uczynki miłosierdzia.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama