PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 21 kwietnia 2019 r.

zmartwych8Nowennę do Miłosierdzia Bożego będziemy odprawiać dziś po wieczornej Mszy Św., jutro po Mszy o 10.30, w pozostałe dni oktawy wielkanocnej po Mszy Św. wieczornej.

Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Św. w naszym kościele odprawiamy do południa jak w każdą niedzielę. Nie będzie wieczornej Mszy o godz. 18.00.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej odczytane będą w środę po wieczornej Mszy Św w ramach nowenny do Miłosierdzia Bożego.

W czwartek, 25 kwietnia w Seminarium odbędzie się spotkanie dla kustoszy i duszpasterzy związanych z kultem Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy tego dnia o godz. 10.00 na Mszę Św., której przewodniczył będzie abp Wacław Depo. Natomiast o godz. 15.00 w kościele odbędzie się nabożeństwo różańcowe prowadzone przez zespół Guadalupe z Lublina.

W furcie seminarium są jeszcze do nabycia bilety na projekcję filmu „Miłość i Miłosierdzie", która odbędzie się 28 kwietnia o godz. 19.00 w sali teatralnej.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech Zmartwychwstanie Chrystusa będzie dla nas źródłem radości i pokoju. Niech nas ożywia, byśmy tę radość i pokój nieśli do wszystkich spotykanych ludzi.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama