PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Wielkanocną 28 kwietnia 2019 r.

milosierdzie8Dziś o godz. 19.00 w sali teatralnej wyświetlony będzie film „Miłość i Miłosierdzie". W furcie są jeszcze do nabycia ostatnie bilety.

Dziś o godz. 15.00 w kościele będziemy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego a po niej będzie odprawiona Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego (trydencka).

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy od środy: w dni powszednie o 18.00, w niedziele i uroczystości o godz. 17.30.

W piątek obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Św. będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego. Z racji uroczystości nie obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. W piątek z racji uroczystości nie będzie Mszy dla dzieci o 16.30. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy wyjątkowo w sobotę od godz. 7.30. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich którzy chcieliby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Marcin Piotr Gontarczyk, kawaler z par. tutejszej i Joanna Agnieszka Olszewska, panna z par. Chrystusa Króla Wszechświata w Piastowie
2. Cezary Duralski, kawaler z par. tutejszej i Julia Magdalena Pilaczyńska, panna z par. tutejszej
3. Jacek Chodnicki, kawaler z par. św. Jana Chrzciciela w Jonkowie i Klaudia Ślęzak, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Każdego dnia odnawiajmy swoją więź z Chrystusem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama