PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocną 12 maja 2019 r.

dobrypasterz10Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 15.30 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o 18.00, w niedziele i uroczystości o godz. 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Próby przed uroczystością I Komunii Św. odbędą się w poniedziałek i środę po wieczornej Mszy Św. w kościele. Nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych i pierwszą spowiedź dzieci będą miały w piątek o godz. 16.30. Uroczystość I Komunii Św. odbędzie się w sobotę o godz. 11.00.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po tej Mszy odmawiać będziemy różaniec i pójdziemy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Jeziornej Osady koło Malborka w dniach 07-17 lipca. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Mariuszem.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama