PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Wielkanocną 19 maja 2019 r.

cross loveZapraszamy dziś na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po tej Mszy odmawiać będziemy różaniec i pójdziemy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o 18.00, w niedziele o godz. 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek i piątek w seminarium odbędzie się sympozjum organizowane przez Centrum Teologii Apostolstwa pt. „Jan Paweł II i polska wolność. 40 – lecie pierwszej pielgrzymki do ojczyzny". Rozpoczęcie w czwartek o godz. 8.30 w sali konferencyjnej w tzw. „łączniku". Zapraszamy wszystkich chętnych. W związku z sympozjum dodatkowa Msza Św. będzie odprawiona w kościele w czwartek o godz. 12.10.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 10.30 dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii Św. będą obchodzić rocznicę tego wydarzenia. Próby uroczystości odbędą się w poniedziałek i środę o godz. 19.15. Możliwość spowiedzi dla dzieci w sobotę o godz. 14.00.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Jeziornej Osady koło Malborka w dniach 07-17 lipca. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Mariuszem.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama