PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocną 26 maja 2019 r.

newjerusalemNa nabożeństwo majowe zapraszamy dziś o 17.30, w dni powszednie do piątku włącznie o godz. 18.00.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona dziś o godz. 14.30 w kościele.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia przypada też XII Święto Dziękczynienia pod hasłem „Dziękujemy za wielkich pasterzy: Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego". Z tej okazji po Mszach Św. prowadzona będzie zbiórka ofiar na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby do tej wspólnoty dołączyć odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.30. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC. 

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w następny poniedziałek, 3 czerwca o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Jeziornej Osady koło Malborka w dniach 07-17 lipca. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Mariuszem.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze


PS. List pastekrski biskupów polskich pt. "Wrażliwość i odpowiedzialność" dostępny jest na stronie https://ekai.pl/dokumenty/wrazliwosc-i-odpowiedzialnosc-slowo-biskupow-do-wiernych/

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama