PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Zesłanie Ducha Świętego 09 czerwca 2019 r.

zeslanieds8Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiamy w dni powszednie po wieczornej Mszy Św., w niedziele po nabożeństwie różańcowym.

Zapraszamy na spotkanie z Tomkiem Sobanią - młodym pisarzem, biegaczem i podróżnikiem. Tomek biegł w zeszłym roku do Santiago de Compostela i pokonał szlakiem św. Jakuba trzysta kilometrów w siedem dni. Był też uczestnikiem Światowych Dniach Młodzieży w Panamie a wracał stamtąd do Polski na pokładzie Daru Młodzieży. O swoich książkach, pasji dalekiego biegania i o podróżach opowie nam podczas spotkania na Scenie Ołtarzew dziś po wieczornej Mszy Świętej.

Dziękujemy za ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy i przekazaliśmy na ten cel 2.176 PLN.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona będzie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Jeziornej Osady koło Malborka w dniach 07-17 lipca. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Mariuszem.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Michał Widlicki, kawaler z par. tutejszej i Karolina Agnieszka Stawiarska, panna z par. tutejszej
2. Mateusz Supeł, kawaler z par. Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja w Bolesławcu i Agnieszka Ewa Filochowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama