PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Trójcy Świętej 16 czerwca 2019 r.

trinitas6Zapraszamy dziś na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona będzie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po niej odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św

Dzieci, rodziców i nauczycieli zapraszamy na Mszę Św. na zakończenie roku szkolnego w środę o godz. 10.00.

Członków wszystkich grup i wspólnot parafialnych zapraszamy na Mszę Św. kończącą rok formacyjny w środę o godz. 18.30.

koncert sanctusW czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze Św. tego dnia odprawiamy o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 10.30 wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Ołtarze tradycyjnie usytuowane będą przy bramie parku, przy skrzyżowaniu ulic Parkowej i 1 Maja, przy domu parafialnym i przy wejściu do seminarium. Jak co roku prosimy o przygotowanie i przyozdobienie ołtarzy oraz o przygotowanie baldachimu, chorągwi i feretronów.

W Boże Ciało zapraszamy na koncert ewangelizacyjny zespołu Sanctus z Gdańska. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 na Scenie Ołtarzew. Gorąco zachęcemy do udziału. Koncert został zorganizowany dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Ożarów Mazowiecki.

Spotkanie dla dziewczynek, które chcą sypać kwiatki podczas procesji Bożego Ciała odbędzie się w środę o godz. 17.00 przed kościołem.

W czasie oktawy Bożego Ciała zapraszamy gorąco do udziału w procesji po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. prowadzona będzie zbiórka ofiar na remont seminarium.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Jeziornej Osady koło Malborka w dniach 07-17 lipca. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Mariuszem.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Michał Widlicki, kawaler z par. tutejszej i Karolina Agnieszka Stawiarska, panna z par. tutejszej
2. Mateusz Supeł, kawaler z par. Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja w Bolesławcu i Agnieszka Ewa Filochowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama