PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwunastą Niedzielę Zwykłą 23 czerwca 2019 r.

sercejezusa5Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00. 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i przeprowadzenie proceji w Uroczystość Bożego Ciała.

Do piątku włącznie zapraszamy gorąco do udziału w procesji po wieczornej Mszy Św. Poświęcenie wianków odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypadają trzy uroczystości: w poniedziałek – Narodzenie Jana Chrzciciela, w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę – Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00 i o 18.30. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Dziś po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar na remont seminarium.

W miesiącach wakacyjnych w dni powszednie nie będzie spowiedzi podczas wieczornej Mszy Św. Okazja do spowiedzi będzie pół godziny przed Mszą (czyli od godz. 18.00 do 18.30).


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Michał Rogalski, kawaler z par. św. Jana Chrzciciela w Stromcu i Anna Krystyna Stanicka, panna z par. tutejszej
2. Krzysztof Andrzej Milde, kawaler z par. tutejszej i Iga Stankiewicz, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim 
3. Andrzej Zbigniew Malinowski, kawaler z par. tutejszej i Monika Iwona Bargieł, panna z par. św. Wojciecha w Płochocinie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama