PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szesnastą Niedzielę Zwykłą 21 lipca 2019 r.

boguabrahamaZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia wspominamy też św. Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów odbędzie się po Mszy Św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy!

Wkrótce na szlak pątniczy wyruszy 308 Warszawska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania zwłaszcza w akademickich „Siedemnastkach", szczególnie w grupie „Fioletowej", w której idą osoby z naszej parafii. Zapisy na pielgrzymkę odbywać się będą w dniach 3-5 sierpnia w kruchcie kościoła św. Anny w Warszawie (po wejściu na lewo, w sali za sklepikiem). Więcej o pielgrzymce i zapisach można dowiedzieć się na stronie www.17-ka.org.pl.

Poradnia rodzinna będzie nieczynna od 22 lipca do 5 sierpnia.

Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych w dni powszednie nie ma spowiedzi podczas wieczornej Mszy Św. Okazja do spowiedzi będzie pół godziny przed Mszą (czyli od godz. 18.00 do 18.30).

Organizowana jest pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej do grobu o. Wenantego w dniach 03-04 sierpnia. Kontakt do organizatowrów: tel. 512461689.

Ogłoszenie władz samorządowych:
Wybory do Mazowieckiej Izby Rolniczej odbędą się w przyszłą niedzielę, 28 lipca w Szkole Podstawowej w Umiastowie, ul. Umiastowska 74. Więcej szczegółów można przeczytać w ogłoszeniach wywieszonych w gablotach.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Łukasz Tomasz Jezierski, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. i Sylwia Marta Sodół, panna z par. tutejszej
2. Marcin Roguski, kawaler z par. tutejszej i Karolina Zielinka, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
3. Marcin Jan Waszczuk, kawaler z par. tutejszej i Emilia Litwin, panna z par. Św. Grzegorza Wlk. w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama