PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Adwentu 5 grudnia 2010 r.

janchrzciciel2Z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski obchodzimy dziś dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Hasło tegorocznego dnia modlitw brzmi "W komunii z Bogiem". Po wszystkich Mszach prowadzona jest zbiórka ofiar na rzecz katolików na Wschodzie.

Msze Św. „roratnie” ku czci Matki Bożej będziemy odprawiać w poniedziałki i czwartki o godz. 7.00, w soboty o 18.30. Roraty dla dzieci będą we wtorki i czwartki o godz. 16.00.

Zapraszamy na adorację we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców odprawiona dziś będzie Msza Św. o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone medaliki. Po Mszy Św. odbędzie się katecheza dla rodziców.

Po Mszach Św. na holu przed kościołem można zaopatrzyć się w opłatki i świece „Caritas”.

Spotkanie dla kobiet z grupy s. Gabrieli odbędzie się w środę, 8 grudnia o godz. 18.00 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Prowadzić je będzie ks. Jacek Wróbel SAC – redaktor w wydawnictwie Apostolicum i wykładowca homiletyki w naszym Seminarium. Plan rekolekcji będzie wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się 19 grudnia o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Przypominamy, że dziś druga tura wyborów samorządowych - w naszej gminie decydujące głosowanie na burmistrza.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Nasze serca niech będą otwarte na wciąż aktualne wezwanie do nawrócenia.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama