PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siedemnastą Niedzielę Zwykłą 28 lipca 2019 r.

swmartaZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona dziś o godz. 15.00 w kościele.

Wkrótce na szlak pątniczy wyruszy 308 Warszawska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania zwłaszcza w akademickich „Siedemnastkach", szczególnie w grupie „Fioletowej", w której idą osoby z naszej parafii. Zapisy na pielgrzymkę odbywać się będą w dniach 3-5 sierpnia w kruchcie kościoła św. Anny w Warszawie (po wejściu na lewo, w sali za sklepikiem). Więcej o pielgrzymce i zapisach można dowiedzieć się na stronie www.17-ka.org.pl.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Ks. proboszcz przyjdzie do chorych z Komunią Św. w piątek od 7.30, ks. wikary w poniedziałek, 5 sierpnia od 7.30. Spowiedź dla wszystkich w piątek od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę kazania głosił będzie ks. Włodzimierz Osica. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na wsparcie dzieł prowadzonych przez pallotynów nan Ukrainie.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych w dni powszednie nie ma spowiedzi podczas wieczornej Mszy Św. Okazja do spowiedzi jest pół godziny przed Mszą (czyli od godz. 18.00 do 18.30).

Organizowana jest pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej do grobu o. Wenantego w dniach 03-04 sierpnia. Kontakt do organizatowrów: tel. 512461689.

Ogłoszenia władz samorządowych:
4 sierpnia o godz. 10.30 na w Sanktuarium w Ożarowie Mazowieckim odprawiona będzie Msza Św. z udziałem zespołów z Węgier, Ukrainy, Włoch, Kolumbii i Polski biorących udział w VII Międzynarodowym Festiwalu Folkloru. Tego dnia odbędzie się parada ulicami miasta o godz. 16.00 i koncert finałowy na boisku na osiedlu Floriana o godz. 16.30.
W dniu dzisiejszym Dom Kultury "Uśmiech" zaprasza na godz. 17.00 do Hali Namiotowej na boisku UKS Ołtarzew na występ Kabaretu z Konopi w ramach Ożarowskiej Sceny Letniej.
Dom Kultury "Uśmiech" zaprasza do udziału w konkursie rodzinnym na wykonanie wieńca dożynkowego. Więcej informacji na plakatach i na stronie Domu Kultury.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Łukasz Tomasz Jezierski, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. i Sylwia Marta Sodół, panna z par. tutejszej
2. Marcin Roguski, kawaler z par. tutejszej i Karolina Zielinka, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
3. Marcin Jan Waszczuk, kawaler z par. tutejszej i Emilia Litwin, panna z par. Św. Grzegorza Wlk. w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama