PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Osiemnastą Niedzielę Zwykłą 04 sierpnia 2019 r.

przemienienie13Przez całą niedzielę kazania głosi ks. Włodzimierz Osica. Po Mszach Św. zbierał będzie ofiary na wsparcie dzieł prowadzonych przez pallotynów nan Ukrainie.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego. Na Msze Św. tego dnia zapraszamy o godz. 7.00 i 18.30.

W święto Przemienienia Pańskiego na szlak pątniczy wyruszy 308 Warszawska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania zwłaszcza w akademickich „Siedemnastkach", szczególnie w grupie „Fioletowej", w której idą osoby z naszej parafii. Zapisy na pielgrzymkę do jutra włącznie w kruchcie kościoła św. Anny w Warszawie (po wejściu na lewo, w sali za sklepikiem). Więcej o pielgrzymce i zapisach można dowiedzieć się na stronie www.17-ka.org.pl.

Ogłoszenia władz samorządowych:
W dniu dzisiejszym burmistrz Ożarowa Mazowieckiego Paweł Kanclerz i Dyrektor Domu Kultury "Uśmiech" Krzysztof Jabłoński zapraszają na paradę z udziałem zespołów z Węgier, Ukrainy, Włoch, Kolumbii i Polski biorących udział w VII Międzynarodowym Festiwalu Folkloru ulicami miasta o godz. 16.00 i koncert finałowy na boisku na osiedlu Floriana o godz. 16.30.

W przyszłą niedzielę, 11 sierpnia Dom Kultury "Uśmiech", zaprasza na godz. 17.00 do Hali Namiotowej na boisku UKS Ołtarzew na występ Aleksandry Kalczyńskiej , która zaśpiewa piosenki z repertuaru Anny Jantar.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Michail Konstantinos Mokkas, kawaler z par. tutejszej i Natalia Antoniuk, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama