PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Niedzielę Zwykłą 18 sierpnia 2019 r.

ukoronowanie1Zapraszamy dziś na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona będzie Msza Św. a po niej będziemy odmawiać różaniec w wyruszymy z figurą Matki Bożej Fatimskiej modląc się w intencjach powierzonych nam na kartkach.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.
W czwartek przypada wspomnienie Matki Bożej Królowej. Jest to patronalne święto polskiej prowincji sióstr pallotynek. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie zwłaszcza o siostrach posługujących w Ołtarzewie.

W imieniu ks. Włodzimierza Osicy przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone dwa tygodnie temu ofiary. Na wsparcie dzieł prowadzonych przez pallotynów na Ukrainie ks. Włodzimierz zebrał 4.116 PLN.

Dziś jest ostatnia niedziela, kiedy w naszej parafii i we wspólnocie ołtarzewskiej swoją posługę pełni br. Piotr Chrzanowski SAC – nasz zakrystianin. Od przyszłej niedzieli będzie już posługiwał w parafii w Warszawie przy ul. Skaryszewskiej. Dziękujemy mu serdecznie za siedem lat ofiarnej pracy i dzielenia się swoimi talentami. Życzymy wielu błogosławieństw i nieustannej opieki Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. będzie prowadzona zbiórka ofiar na remont seminarium.

Ogłoszenia władz samorządowych:
Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego, Przewodniczący Rady Miejskiej i Dyrektor Domu Kultury "Uśmiech" serdecznie zapraszają mieszkańców 25 sierpnia o godz. 12.00 na Mszę Świętą w intencji rolników do Kościoła NMP Królowej Apostołów w Ołtarzewie a od godz. 14.00 na teren boiska sportowego UKS Ołtarzew do udziału w Festynie Rodzinnym.

Dom Kultury "Uśmiech" zaprasza do udziału w rodzinnym konkursie na wieniec dożynkowy. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich mieszkańców Gminy - bez ograniczeń wiekowych. Wieńce można składać u Organizatora w dniu 25 sierpnia podczas Dożynek Gminnych. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród ok. 16.00.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Krzysztof Jan Mikołajczyk, kawaler z par. św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie i Klaudia Maria Woźniak, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama