PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 01 września 2019 r.

jezus nauczajacy4Spotkanie dla członków Żywego Różańca oraz tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17:30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona dziś o godz. 15.00.

Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole w Ołtarzewie odbędzie się następujących godzinach: klasy 0-3 spotykają się o godz. 8.30, klasy 4-8 o 10.30. Rozpoczęcie roku w Umiastowie o godz. 8.00.
Ze względu na uroczystość otwarcia nowej szkoły w Ołtarzewie Msze Św. na rozpoczęcie roku szkolnego będą odprawione we wtorek. Uczniów klas 0-3 ze szkół w Ołtarzewie i Umiastowie zapraszamy na godzinę 9.00; klasy 4-8 na godz. 10.00. Zapraszamy również nauczycieli i rodziców.

Na remont seminarium zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 3.273 PLN. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Komunię świętą przyniesiemy dla chorych w piątek od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy tego dnia na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Rafał Gunerka, kawaler z par. tutejszej i Małgorzata Wojtarek, panna z par. św. Józefa w Warszawie – Ursusie
2. Paweł Brzozowski, kawaler z par. św. Rocha w Lipkowie i Monika Maria Morawiec, panna z par. tutejszej
3. Konrad Piotr Pawlak, kawaler z par. tutejszej i Anna Aleksandra Przygoda, panna z par. św. Wojciecha w Mominie
4. Artur Strzałkowski, kawaler z par. Nawrócenia Św. Pawła Apostoła w Warszawie i Ewelina Szczepkowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama