PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 08 września 2019 r.

krzyz2Zapraszamy dziś na różaniec o 17:30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Ministrantów, lektorów oraz dzieci i młodzież ze wspólnot parafialnych zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę Świętą rozpoczynającą nowy rok pracy. Msza będzie odprawiona w najbliższą sobotę, 14 września o godz. 10.00 w kościele.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po tej Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej zapraszamy na spotkanie w następny poniedziałek,        16 września o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Przy wyjściu z kościoła wyłożone są formularze rodzicielskiego oświadczenia wychowawczego o braku zgody na udział dzieci w zajęciach z edukacji seksualnej, których tematyka wykracza poza treści podstawy programowej obowiązującej na danym etapie kształcenia. Zachęcamy rodziców do składania takich oświadczeń w szkołach, by mieć większy wpływ na to, jakie treści będą przekazywane dzieciom w szkole. (Plik do pobrania)


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Konrad Piotr Pawlak, kawaler z par. tutejszej i Anna Aleksandra Przygoda, panna z par. św. Wojciecha w Mominie
2. Artur Strzałkowski, kawaler z par. Nawrócenia Św. Pawła Apostoła w Warszawie i Ewelina Szczepkowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama