Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Czwartą Niedzielę Zwykłą 15 września 2019 r.

st kostka1Zapraszamy dziś na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po tej Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Msze Św. odprawiać będziemy tego dnia o godz. 7.00 i 18.30.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, 16 września o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii Św. zapraszamy na spotkanie w najbliższy piątek, 20 września o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania biblijne w ramach grupy Mężczyźni św Józefa. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek 19 września od godz. 20.30 w domu parafialnym. Zapraszamy każdego mężczyznę, który chce poznawać Boże Słowo.

Organizowana jest pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej do grobu o. Wenantego w dniach 19-20 września. Kontakt do organizatorów: tel. 512461689.

Michał Andrzej Aniołkowski, kawaler z par. tutejszej i Sylwia Katarzyna Wojcieszek, panna z par. św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Maz.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.