Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 22 września 2019 r.

wincentyapauloZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W najbliższy czwartek, 26 września Mężczyźni św. Józefa rozpoczynają studium biblijne ostatniej księgi Nowego Testamentu, a więc księgi Apokalipsy św. Jana. Zapraszamy mężczyzn w każdym wieku. Początek spotkania godz. 20.30 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12 pallotyńscy alumni i bracia złożą swoją konsekrację czasową. Ogarnijmy ich swoją modlitwą, by byli wierni złożonym przyrzeczeniom.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

W imieniu władz samorządowych zapraszamy na inscenizację bitwy ołtarzewskiej. Przedstawienie odbędzie się w sobotę, 28 września o godz. 13.00 na terenie rekreacyjno-sportowym przy ul. Sochaczewskiej 218 w Kręczkach.

Serdecznie zapraszamy naszego chóru parafialno-seminaryjnego „Cantus firmus". Wciąż potrzeba chętnych do upiększania liturgii śpiewem. Najbliższa próba odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 30 września o godz. 19.15 w domu parafialnym.

Książka intencji na przyszły rok będzie dostępna w furcie seminarium od następnej niedzieli, 29 września.

Michał Andrzej Aniołkowski, kawaler z par. tutejszej i Sylwia Katarzyna Wojcieszek, panna z par. św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Maz.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.