PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 29 września 2019 r.

archanolowie2Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przez cały październik zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci będziemy odprawiać w tym tygodniu w środę o godz. 16.00.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona dziś o godz. 15.00 oraz w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kaplicy domu rekolekcyjnego (wejście od ul. Kierbedzia).

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Komunię świętą przyniesiemy dla chorych w piątek od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy tego dnia na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Zapraszamy na spotkanie zatytułowane: „Ochrona prawna rodziców i dzieci. Co robić wobec presji ideologicznej w szkole, pracy i życiu publicznym". Spotkanie odbędzie się w najbiliższą sobotę o godzinie 17.00 w sali teatralnej. Poprowadzi je mec. Jerzy Kwaśniewski – prezes Instytutu Ordo Iuris.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odprawiona będzie dodatkowa Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różańce.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na wykład otwarty pt: „Ordo romanus primus - klasyczna forma rytu rzymskiego". Wykład poprowadzi mgr Michał Pełka – prawnik, wieloletni ceremoniarz. Zapraszamy o godz. 17.00 do domu parafialnego.

Serdecznie zapraszamy do naszego chóru parafialno-seminaryjnego „Cantus firmus". Wciąż potrzeba chętnych do upiększania liturgii śpiewem. Najbliższa próba odbędzie się w poniedziałek, 30 września o godz. 19.15 w domu parafialnym.

Książka intencji na przyszły rok jest od dziś dostępna w furcie seminarium.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama