PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Niedzielę Zwykłą 27 października 2019 r.

wszyscyswieci7Do czwartku włącznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dziś o 17.30 w dni powszednie o godz. 18.00. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci będziemy odprawiać w tym tygodniu w poniedziałek o godz. 16.00.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona dziś o godz. 15.00 w kościele.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Dzieci i młodzież zapraszamy na BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, który odbędzie się w środę, 30 października o godz. 16.00 w domu parafialnym. Dzieci zapraszamy w przebraniu lub z atrybutem świętego.

W piątek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w kościele będą sprawowane o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00 (nie ma Mszy o godz. 12.00). Na cmentarzu w Umiastowie Msza Św. będzie odprawiona o godz. 12.00, na cmentarzu w Ołtarzewie o godz. 14.00. Po Mszy Św. odbędzie się procesja i modlitwa za zmarłych. Ofiary na tace zbierane podczas Mszy na cmentarzach będą przeznaczone na remont seminarium.

W sobotę obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Na Msze Św. zapraszamy do kościoła o godz. 7.00 (z jutrznią za zmarłych), 12.30 i 18.30. Dodatkowo o 20.00 będzie odprawiona Msza w kaplicy na cmentarzu. O 18.00 zapraszamy tego dnia do kościoła na nieszpory za zmarłych.

Kartki wypominkowe wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30 (w niedziele o 18.00). W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy wyjątkowo sobotę od godz. 7.30. Ze względu na uroczystość Wszystkich Świętych nie będzie w piątek dodatkowej Mszy i spowiedzi dla dzieci.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Grzegorz Benedykt Markiewicz, kawaler z par. św. Wojciecha w Płochocinie i Monika Anna Stachurska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama