PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 10 listopada 2019 r.

kotylion1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 7.00 i 18.30.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz.15.00 w kościele.

Polskie Towarzystwo Przyjaciół Świętej Hildegardy zaprasza na sympozjum pt. „Hildegardiański styl życia źródłem zdrowia". W trakcie spotkania będzie można usłyszeć odpowiedzi m.in. na pytania o to, jaką rolę w życiu emocjonalnym i duchowym pełni chorobliwy lęk, jak możemy czerpać ze znanych przed wiekami sposobów dbania o zdrowie, a także o pierwsze objawy nowotworu. Sympozjum odbędzie się dn. 23 listopada 2019 r. w Warszawie w City Hall. Więcej informacji na stronie www.hildegarda.edu.pl.


Ogłoszenie ks. Kardynała:
Umiłowani Diecezjanie!
Zapraszam Was w poniedziałek, 11 listopada, do Świątyni Opatrzności Bożej na uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości.
O godz. 9.00, w obecności najwyższych władz państwowych, zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta, podczas której będziemy dziękować Opatrzności Bożej za wolną i niepodległą Ojczyznę oraz zawierzać Bogu losy Polski i całego narodu. W czasie Eucharystii zostanie zapalona historyczna Świeca Niepodległości
O godz. 17.00 odbędzie się okolicznościowy koncert Boże, coś Polskę, a po nim wspólne śpiewanie pieśni religijnych i patriotycznych.
Świętowanie zakończymy o godz. 19.18 zapaleniem Świecy Niepodległości w Świątyni i naszych domach oraz Mszą Świętą z uroczystym odmówieniem Aktu Dziękczynienia Polski za dar wolności.
Wszystkim udzielam pasterskiego błogosławieństwa, prosząc jednocześnie o nieustanną modlitwę w intencji Ojczyzny.

† Kazimierz Kardynał Nycz
Arcybiskup Metropolita Warszawski


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama