PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 17 listopada 2019 r.

swcecylia3Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W dniach 18-19 listopada w seminarium odbywać się będzie II Forum Prefektów Studiów. W związku z tym w poniedziałek w kościele odprawiona będzie dodatkowa Msza Św. o godz. 12.15. Przewodniczył jej będzie bp Wojciech Osial – biskup pomocniczy diecezji łowickiej.

Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kościele.

Polskie Towarzystwo Przyjaciół Świętej Hildegardy zaprasza na sympozjum pt. „Hildegardiański styl życia źródłem zdrowia". W trakcie spotkania będzie można usłyszeć odpowiedzi m.in. na pytania o to, jaką rolę w życiu emocjonalnym i duchowym pełni chorobliwy lęk, jak możemy czerpać ze znanych przed wiekami sposobów dbania o zdrowie, a także o pierwsze objawy nowotworu. Sympozjum odbędzie się dn. 23 listopada 2019 r. w Warszawie w City Hall. Więcej informacji na stronie www.hildegarda.edu.pl.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama