PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Adwentu 22 grudnia 2019 r.

pasterze1Na różaniec zapraszamy dziś o 17.30.

Ostatnia okazja do spowiedzi przed świętami będzie we wtorek w godz. 7.00 – 12.00.

We wtorek nie będzie Mszy Św. wieczornej.

W wigilijny wieczór zadbajmy o chrześcijańską oprawę wieczerzy. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie, czytaniu Ewangelii o narodzeniu Chrystusa, łamaniu się opłatkiem i wspólnym śpiewaniu kolęd.

Na Pasterkę zapraszamy tradycyjnie o północy. W pierwszy dzień świąt Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 9.00, 10.30 i 12.00. W drugi dzień świąt Msze Św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego.

Wizytę duszpasterską w naszej parafii rozpoczniemy od 28 grudnia. Program kolędy na najbliższy tydzień podamy w drugi dzień świąt. Cały program będzie też dostępny w gablocie i na stronie internetowej.

Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Świętej Rodziny. Jest to dzień modlitw o świętość małżeństw i rodzin. Z tej okazji podczas wszystkich Mszy Św. nastąpi obrzęd odnowienia przyżeczeń małżeńskich. Zachęcamy małżonków, by tego dnia przyszli razem na Mszę Św, aby prosić Boga o umocnienie wzajemnej miłości.

Po Mszach Św. można jeszcze zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Organizujemy wyjazd zimowy dla dzieci i młodzieży do ośrodka „Bojanowe Gniazdo" w Zaniemyślu koło Poznania. Wyjazd odbędzie się w dniach 16-21 lutego. Więcej informacji i zapisy – u ks. Mariusza.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Krystian Bartłomiej Foremnik, kawaler z par. tutejszej i Magdalena Żaneta Głębocka, panna z par. św. Aleksandra w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama