PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny 29 grudnia 2019 r.

swietarodzina9Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30.

We wtorek przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy tego dnia na nabożeństwo o godz. 18.00 i na dziękczynną Mszę Św. o godz. 18.30.

W Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego, oprócz Mszy o godz. 7.30.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
W poniedziałek – ul. Kilińskiego (dwóch księży), Domaniewek i Gołaszew za torami (dwóch księży), Gołaszew przed torami (jeden ksiądz)
W czwartek – Kaputy, ul. Sochaczewska, Kaputy, ul. Wygodna (jeden ksiądz od Umiastowskiej i jeden od nr 50 na wschód), Kaputy, ul. Zaciszna i Kręczki ul. Cedrowa i Platanowa, Ołtarzew, ul. Ceramiczna i Umiastowska
W piątek – ul. Poznańska (sześciu księży)
W sobotę – ul. Tęczowa, ul. 1 Maja, (od Tęczowej, od Poznańskiej i od Mazowieckiej na północ) ul. Rolna 4, 7, 9, ul. Zamoyskiego (od Rolnej, od Poznańskiej i od Mazowieckiej na pólnoc)
W sobotę rozpoczynamy kolędę o 10.30, w pozostałe dni o 15.30.
Plan kolędy dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej parafii.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy w piątek od godz. 7.30. Z racji kolędy nie będzie tym dniu Mszy Św. dla dzieci. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie się w przyszłą niedzielę, 5 stycznia po Mszy Św. o godz. 12.00.

Orszak Trzech Króli odbędzie się w następny poniedziałek, 6 stycznia. Tym razem rozpocznie się Mszą Św. o godz. 10.30 w naszym kościele i przejdzie ulicami naszej parafii. Serdecznie zapraszam do udziału w Orszaku jak i zaangażowanie się w aktorskie sceny aniołów, przebranie siebie, dziecka i inny aktywny udział.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Święta Rodzina niech będzie wzorem miłości dla naszych rodzin i wspólnot.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama