PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 12 stycznia 2020 r.

chrzestpanski10Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Scena Ołtarzew zaprasza dziś na pierwszy koncert w nowym roku. O godz. 19.00 wystąpi „Kwartet Galicyjski". Wstęp wolny. Po koncercie przewidziana jest degustacja tradycyjnego grzańca galicyjskiego.

Doroczny wieczór kolęd odbędzie się w przyszłą niedzielę w kościele. Początek o godz. 15.00. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
W poniedziałek – Kręczki, ul. Koniczyny 34 i 34 A (początek o godz. 16.00)
We wtorek – ul. Reymonta (początek o 15.30 od obu krańców), ul. Brzegowa, Duchnicka i Kierbedzia (od 15.30)
Plan kolędy dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej parafii.

wieczor koledOsoby które były nieobecne w czasie kolędy bądź zostały przypadkowo ominięte, a chciałyby przyjąć wizytę duszpasterską w swoim domu prosimy o kontakt z duszpasterzami osobiście w kancelarii, telefonicznie bądź mailowo.

W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sugerujemy wcześniejsze umawianie się telefoniczne.

W imieniu władz samorządowych zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu "MAZOWSZE". Koncert odbędzie się w piątek 17 stycznia 2020 roku po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.30 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim.

W przyszłą niedzielę 19 stycznia dyrektor Domu Kultury "Uśmiech" zaprasza na godz. 17.00 do sali widowiskowej Domu Kultury na koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. W repertuarze piosenki Mieczysława Fogga.

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd dla dzieci w czasie ferii zimowych do ośrodka „Bojanowe Gniazdo" w Zaniemyślu koło Poznania. Wyjazd odbędzie się w dniach 16-21 lutego. Więcej informacji i zapisy – u ks. Mariusza.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo abyśmy każdego dnia w swoim sercu odnawaili łaskę chrztu świętego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama