PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Postu 29 marca 2020 r.

wskrzeszenielazarza3Przypominamy, że limit obecnych na nabożeństwach to 5 osób (+ ksiądz i "obsługa"). Prosimy, by dać pierwszeństwo osobom, które mają zamówioną intencję Mszy Św.
Zachęcamy do oglądania transmisji modlitw na Facebooku i YouTube na kanale Telewizja Misericordia.

Linki do Mszy Św. 29.03.2020:
Godz. 10.30 https://youtu.be/V-w1OVLopHg
Godz. 12.00 https://youtu.be/YqvkQLMN9Zw
Godz. 18.00 https://youtu.be/EZsclJaNQ3s

Gorzkie Żale z kaplicy domowej będą transmitowane dziś o godz. 17.15 na Facebooku.

W dni powszednie na Facebooku transmitowane są nieszpory o 18.00 i adoracja z różańcem: 20.00 – 21.00.

W tym tygodniu Drogę Krzyżową odprawimy w piątek o godz. 18.00. Będzie ona transmitowana na YouTube.

Osoby, które ze względu na wiek czy stan zdrowia potrzebują pomocy w zrobieniu zakupów, wykupieniu lekarstw czy załatwieniu jakichś spraw mogą się zgłaszać do parafii (telefonicznie, mailowo czy w jakikolwiek inny sposób).

Przypominamy, że można umówić się na spowiedź czy rozmowę w kaplicy w domu parafialnym. E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.: 22 722 13 78, 22 722 36 06. W seminarium uruchomiony jest też numer do rozmów duchowych: 796 680 317 w godz. 14.00-17.00.

Korzystając z faktu, że wstrzymane zostały prace remontowe w seminarium, postanowiliśmy, że kościół będzie otwarty w ciągu dnia. Można przyjść na osobistą modlitwę. Pamiętajmy przy tym o zachowaniu zasad bezpieczeństwa, by nie narażać siebie i innych na zarażenie.

Za tydzień obchodzimy niedzielę palmową. Poświęcone palmy będą przez cały tydzień wyłożone w holu przed kościołem.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Ze względu na epidemię nie będziemy odwiedzać chorych z komunią (chyba, że na wyraźne życzenie spowodowane np. nagłym pogorszeniem się zdrowia itp.). Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi będziemy transmitować w sobotę o 18.00.

Dziękujemy za wszelkie wyrazy jedności i wsparcia. Dziękujemy tym, którzy się z nami łączą na modlitwie przez różne transmisje. Dziękujemy też za wszelkie ofiary przekazane na nasze konto. Wielkie „Bóg zapłać"!


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama