PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkanocną 26 kwietnia 2020 r.

emaus4Linki do transmisji Mszy Św. w niedzielę 26.04.2020 r.

Godz. 7.30 https://youtu.be/sZlyUBHBcRo
Godz. 9.00 https://youtu.be/SRKQ5WUqf3Y
Godz. 10.30 https://youtu.be/9jeJw2ocSrU
Godz. 12.00 https://youtu.be/Icgc7wENuUo
Godz. 18.00 https://youtu.be/idC-1X6Mijo

Zapraszamy do wspólnej modlitwy

Na nabożeństwa majowe zapraszamy od piątku: w dni powszednie o 18.00, w niedziele i uroczystości o godz. 17.30 (mamy nadzieję, że już w „realu").

Ze względu na układ kalendarza Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski obchodzić będziemy w tym roku w sobotę, 2 maja. Msze Św. będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30, a jeśli kościół będzie już otwarty, to dodatkowo o godz. 9.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. możemy przynieść do chorych, ale na wyraźne życzenie zainteresowanych bądź rodziny. Prosimy o kontakt telefoniczny, byśmy mogli ustalić sposób wizyty. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Przypominamy, że można się umówić na spowiedź i Komunię Św. w domu parafialnym. Numery telefonów i kontakt e-mail można znaleźć na stronie parafii.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia. Pamiętamy o was w naszej codziennej modlitwie.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Marcin Paweł Szymański, kawaler z parafii tutejszej i Izabela Anna Falba, panna z parafii Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i gościom oraz tym, którzy modlą się z nami podczas transmisji życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama