PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Wniebowstąpienie Pańskie 24 maja 2020 r.

wniebowstapienie9Transmisje Mszy Św. na niedzielę 24 maja:

Msza Św. godz. 10.30 i 12.00 https://youtu.be/9RZ-p6U3Mes
Nabożeństwo majowe godz. 17.30 i Msza Św. godz. 18.00 https://youtu.be/qlCV2qi4i4o

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o 18.00, w niedziele o godz. 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów – patronalne święto naszego kościoła i parafii. Dodatkową Mszę Św. odprawimy tego dnia o godz. 9.00.

Świętowanie Uroczystości Zesłania Ducha Świętego rozpoczniemy Mszą Św. w sobotę o godz. 18.30 a po niej odbędzie się nabożeństwo uwielbienia (planowane zakończenie o 21.00).

Wczoraj święcenia kapłańskie przyjęło w Warszawie dwóch naszych diakonów a dziś w Poznaniu odbędą się święcenia dk. Jana Jabłuszewskiego SAC (https://youtu.be/uDTw8QMbE18). Mszę prymicyjną w naszym kościele neoprezbiterzy odprawią w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa może wejść 67 osób. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 3 osób na górze (przy drzwiach kościoła) i 5 osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie wyrazy życzliwości i wsparcia. Pamiętamy o was w naszej codziennej modlitwie.


Wszystkim parafianom, osobom modlącym się w naszym kościele oraz tym, którzy łączą się z nami podczas transmisji życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama