PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Trójcy Świętej 07 czerwca 2020 r.

tronlaski3Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze Św. tego dnia będziemy odprawiać o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy Św. o 10.30 wyruszymy z procesją, która w tym roku wyjątkowo odbędzie się wokół kościoła. W czasie procesji obowiązuje zachowanie dystansu i zasłanianie ust i nosa.

Po procesji, do wieczornej Mszy Św. trwać będzie w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu. Gorąco zachęcamy do osobistej modlitwy, w której dziękować będziemy za eucharystyczną obecność Jezusa Chrystusa wśród nas. Aby zapewnić ciągłość adoracji potrzebujemy chętnych osób, które podejmą się półgodzinnego dyżuru w określonych godzinach. Lista, na którą mogą się wpisywać chętni, dostępna jest w zakrystii.

W tym roku nie będzie procesji w czasie oktawy Bożego Ciała. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa będziemy śpiewać przed Najświętszym Sakramentem po wieczornej Mszy Św.

Nabożeństwo fatimskie – jeszcze bez procesji – odprawimy w przyszłą niedzielę wyjątkowo o godz. 17.15. Nasze prośby i podziękowania będziemy powierzać orędownictwu Matki Bożej Fatimskiej w modlitwie różańcowej, a o godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach.

Na odbiór strojów komunijnych zapraszamy rodziców 24 czerwca (środa), o godz. 19.30 do domu parafialnego. Odbiór odbędzie się w 4 grupach co 20 minut. Szczegóły zostaną podane rodzicom w dzienniku elektronicznym.


Wszystkim parafianom, osobom modlącym się w naszym kościele oraz tym, którzy łączą się z nami podczas transmisji życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama