PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Jedenastą Niedzielę Zwykłą 14 czerwca 2020 r.

sercejezusa6Nabożeństwo fatimskie – jeszcze bez procesji – odprawimy dziś wyjątkowo o godz. 17.15. Nasze prośby i podziękowania będziemy powierzać orędownictwu Matki Bożej Fatimskiej w modlitwie różańcowej, a o godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Poświęcenie wianków z kwiatów i ziół leczniczych odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy Św.

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30. Tego dnia nie obowiązuje nas post od pokarmów mięsnych. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie procesji Bożego Ciała. Dziękujemy również tym, którzy trwali tego dnia na adoracji Najświętszego Sakramentu.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Bartłomiej Cieślak, kawaler z par. św. Kazimierza w Pruszkowie i Agata Dominika Pilaczyńska, panna z par. św. Kazimierza w Pruszkowie
2. Mariusz Szkiela, kawaler z par. MB Nieustającej Pomocy w Pruszkowie i Dorota Ościk, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama