PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny 27 grudnia 2020r.

swietarodzina4Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek o 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Ze względu na obostrzenia na nabożeństwo zapraszamy tego dnia o godz. 16.30 i na dziękczynną Mszę Św. o godz. 17.00.

W Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. w naszym kościele będziemy wg porządku niedzielnego, oprócz Mszy o godz. 7.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy w przyszłym tygodniu (po ewentualnym zgłoszeniu). Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W tym roku wizyta duszpasterska nie odbędzie się w zwyczajnej formie. Od nowego roku będziemy zapraszać w konkretne dni mieszkańców poszczególnych miejscowości i ulic na Mszę Św. w ich intencji. Możliwa też będzie wizyta na indywidualne zaproszenie. Harmonogram Mszy Św. za mieszkańców dostępny będzie wkrótce na stronie internetowej. W najbliższą sobotę zapraszamy na wieczorną Mszę Św. mieszkańców Michałówka i Koprek. Podczas tych Mszy nie będziemy zbierać ofiar. Osoby, które chciałyby wesprzeć działalność parafii mogą to zrobić przy okazji zbierania tacy w niedzielę bądź wpłacając na konto bankowe. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać".


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Święta Rodzina niech będzie wzorem miłości dla naszych rodzin i wspólnot.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama