PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Zwykłą 24 stycznia 2021 r.

Pallotti9Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zakończyliśmy odprawianie Mszy „kolędowych" w intencji mieszkańców poszczególnych miejscowości i ulic. Dziękujemy serdecznie za wspólną modlitwę zarówno tym, którzy modlili się z nami w kościele jak również tym, którzy łączyli się z nami duchowo przez modlitwę w domach. Składamy serdeczne „Bóg zapłać" za wszelkie ofiary składane w związku z Mszami „kolędowymi". Przeznaczone one będę na pokrycie kosztów termomodernizacji kościoła oraz wykonania podjazdu i windy do kościoła. Kto chciałby jeszcze wesprzeć działalność parafii może to zrobić bezpośrednio u duszpasterzy bądź wpłacając na konto. Numer konta dostępny jest na stronie internetowej.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 29 stycznia o godz. 19.30 w kościele. Kandydatów prosimy o jak najszybsze dostarczenie niezbędnych dokumentów: świadectwa chrztu, deklaracji kandydata, zgody na przystąpienie do bierzmowania poza własną parafią (dla osób spoza naszej parafii). 

Miara na stroje pierwszokomunijne dla dzieci będzie pobierana w domu parafialnym w sobotę, 30 stycznia od godz. 17.00 wg harmonogramu podanego w dzienniku elektronicznym.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama