PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą 31 stycznia 2021 r.

ofiarowanie9Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Ten dzień jest obchodzony również jako dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. w naszej świątyni odprawiać będziemy o godz. 7.00, 12.00 (z odnowieniem konsekracji) i o 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Prosimy, by zgłaszać telefonicznie bądź mailowo chorych, do których mamy przyjść z komunią świętą. Dzieci zapraszamy w piątek na Mszę Św. o 16.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Sporzątanie dekoracji świątecznej zaplanowaliśmy na najbliższą sobotę. Panów zapraszamy na godz. 9.00, panie na 12.00. Można przynieść ze sobą narzędzia do demontażu i sprzątania.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Ogłoszenie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.: Książeczki do nabożeństwa zostaną poświęcone w przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 10.30. Osoby, które nie będą mogły w tej Mszy uczestniczyć osobiście zachęcamy do uczestniczenia poprzez transmisję internetową na Facebooku. Poświęcone książeczki zostaną dzieciom przekazane przez katechetów.

Składamy wielkie podziękowania za wszelkie ofiary składane w związku z Mszami „kolędowymi". Przeznaczone one będę na pokrycie kosztów termomodernizacji kościoła oraz wykonania podjazdu i windy do kościoła. Kto chciałby jeszcze wesprzeć działalność parafii może to zrobić bezpośrednio u duszpasterzy bądź wpłacając na konto. Numer konta dostępny jest na stronie internetowej.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama