PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Postu 07 marca 2021 r.

wypedzeniezeswiatyni1Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00, dla młodzieży o 19.15.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Prowadzić je będzie ks. dr Tomasz Bondzio pracujący na co dzień w Wigrach. W niedzielę nauki rekolekcyjne podczas wszystkich Mszy Św. Dalszy plan rekolekcji podamy za tydzień. Będzie on też wkrótce dostępny na stronie internetowej.

W piątek, 19 marca przypada Uroczystość Św. Józefa. Tego dnia po wieczornej Mszy Św. zapraszamy szczególnie mężczyzn do wysłuchania krótkiej konferencji połączonej z czuwaniem modlitewnym. Trwa rok św. Józefa, warto więc przybliżyć sobie postać ziemskiego opiekuna Jezusa i Maryi.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama