PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Postu 14 marca 2021 r.

swjozef3Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 oraz po-wt-śr o 18.30 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je dla nas ks. dr Tomasz Bondzio pracujący na co dzień w Wigrach. Dziś nauki rekolekcyjne podczas wszystkich Mszy Św. W poniedziałek, wtorek i środę Msza Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 i 18.30. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy też na konferencję o spowiedzi. Plan rekolekcji jest dostępny na stronie internetowej.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00.

W piątek, 19 marca przypada Uroczystość Św. Józefa. Msze Św. sprawować będziemy o godz. 7.00, 12.00 i 18.30. Tego dnia po wieczornej Mszy Św. zapraszamy szczególnie mężczyzn do wysłuchania krótkiej konferencji połączonej z czuwaniem modlitewnym. Trwa rok św. Józefa, warto więc przybliżyć sobie postać ziemskiego opiekuna Jezusa i Maryi.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama