PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkanocną 18 kwietnia 2021 r.

swwojciechTransmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa mogą wejść 34 osoby. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 1 osoby na górze (przy drzwiach kościoła) i 2 osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Osoby, które korzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy Św. zachęcamy do duchowej łączności poprzez transmisje telewizyjne bądź internetowe.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które mają w tym roku przystąpić do I Komunii Św. odbędzie się w czwartek o godz. 19.15 w kościele.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się zdalnie w piątek o godz. 19.30.

Na prośbę władz gminnych przekazujemy informację o Narodowym Spisie Powszechnym. Rozpoczął się on 1 kwietnia tego roku i jest obowiązkowy dla wszystkich osób mieszkających w Polsce. Podstawową metodą jest samodzielne spisanie się przez internet. Więcej informacji na plakacie oraz na stronie www.spis.gov.pl.

W sobotę otrzymaliśmy wiadomość, że w Wiedniu zmarł w wieku 86 lat ks. Edward Daniel SAC. Ks. Edward w latach 1971-1974 pełnił posługę proboszcza w Ołtarzewie. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu w naszych modlitwach.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama