PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocną 25 kwietnia 2021 r.

dobrypasterz11Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa mogą wejść 34 osoby. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 1 osoby na górze (przy drzwiach kościoła) i 2 osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Osoby, które korzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy Św. zachęcamy do duchowej łączności poprzez transmisje telewizyjne bądź internetowe.

W czwartek swoje praktyki pastoralno-katechetyczne kończy w naszej parafii dk. Marek Więch SAC. Za kilka dni rozpocznie rekolekcje, by 8 maja przyjąć sakrament święceń w stopniu prezbiteratu. Dziękujemy już dziś za jego gorliwą posługę i zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.

Od soboty zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie będziemy je odprawiać o godz. 18.00, w niedziele i uroczystości o 17.30.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w następną niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama