PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Wielkanocną 02 maja 2021 r.

krolowapolski1Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:
https://www.facebook.com/wiarawczasachzarazy/live/

Na nabożeństwa majowe zapraszamy dziś i jutro o godz. 17.30, w dni powszednie o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Jutro przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź w piątek od godz. 18.00. Prosimy, by zgłaszać telefonicznie lub mailowo chorych, do których księża mają przynieć w piątek Komunię Św.

W najbliższą sobotę podczas Mszy Św. o godz. 10.00 ks. kard. Kazimierz Nycz udzieli święceń kapłańskich czterem pallotyńskim diakonom. Mszę Świętą z błogosławieństwem prymicyjnym nowowyświęceni księża odprawią w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa mogą wejść 34 osoby. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 1 osoby na górze (przy drzwiach kościoła) i 2 osób na holu przy furcie. Od 4 maja obowiązujący limit wynosił będzie w sumie 50 osób. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Osoby, które korzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy Św. zachęcamy do duchowej łączności poprzez transmisje telewizyjne bądź internetowe. 


Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama